Poděkování

nss224  Sdílet článek na nebo

Rok 2021 je za námi a opět jsme byli nuceni přijmout během něj protiepidemiologická opatření, která omezila setkávání větších skupin. Přesto se nám podařilo najít …

Poděkování

Rok 2021 je za námi a opět jsme byli nuceni přijmout během něj protiepidemiologická opatření, která omezila setkávání větších skupin. Přesto se nám podařilo najít způsob, jak propojit děti z mateřských školek, žáky ze základních škol  s lidmi, kteří tuto situaci těžko prožívali. Děkujeme zástupcům MAP v Novém Městě na Moravě. Díky jejich programu jsme v předvánočním čase získali mnoho dárečků a přání, osobních dopisů, které jsme poctivě předávali nejen obyvatelům domu s pečovatelskou službou, ale také všem klientům,  se kterými jsme v kontaktu, protože využívají terénní pečovatelskou službu. Dárky a přání přinesly do jejich domovů mnoho radosti. Děkujeme také Všem, kteří nás v loňském roce finančně podpořili. Všem, kteří si vzpomněli. Děkujeme za projevenou přízeň, všechny dárečky a přání. Níže Vám přikládáme kontakt na Tříkrálový koncert (on-line),  který se koná 16.ledna od 17. hod. ve Žďáře nad Sázavou:  v neděli 16.01.2022 od 17 hodin na odkazu https://www.youtube.com/watch?v=DYxrryXqDXQ.
Je to takové malé pozvání do roku 2022, kdy Horácká muzika přislíbila hudební produkci také pro nás. Přejeme všem hodně zdraví a štěstí v novém roce.

 

 

 

 

 
Dotazník