Novoměstské sociální služby
 

Páteční posezení

Marie Hrnčířová  Sdílet článek na nebo

Dne 16.6.2017 jsme prožili velmi zajímavé odpoledne. Nejprve jsme si vyslechli množství nových zajímavých informací při přednášce MUDr. Pavla Pávka, který s námi stejně jako …

Páteční posezení

Dne 16.6.2017 jsme prožili velmi zajímavé odpoledne. Nejprve jsme si vyslechli množství nových zajímavých informací při přednášce MUDr. Pavla Pávka, který s námi stejně jako minulý rok probíral zásady zdravého stravování a poskytl nám praktické rady, které suroviny vyhledávat a kterým se raději vyhnout. Součástí akce byla i ochutnávka zdravých pokrmů, které si můžete prohlédnout na fotografiích níže. Všem moc chutnalo, toto malé občerstvení přišlo vhod. Děkujeme panu doktorovi za jeho čas a ochotu, se kterou odpovídal na všechny naše dotazy, a také všem, kdo pro nás ochutnávky zdravých pokrmů připravili.

Po skončení přednášky odpoledne pokračovalo hudebním vystoupením pana Růžičky. Poslechli jsme si spoustu více či méně známých dechovek. Pan Růžička svojí hrou na harmoniku a oblíbenými písničkami rozezpíval nejednoho posluchače. Celé odpoledne vládla příjemná a uvolněná atmosféra a všichni zúčastnění odcházeli domů velmi spokojení.